football

Ha hétvége, akkor sport!


A fontosabb hétvégi sportesemények:

november 9., péntek:

M4 Sport:
9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió
13.45 és 17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Wolfsburg

Sport 2
13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent
19.00: Tenisz, U21-es világbajnokság, Milánó

Eurosport 2
8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, női és férfi rövidprogram

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Strasbourg

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Barcelona
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Fiorentina

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Trabzonspor
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Olimpiakosz

 Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad

november 10., szombat:

M4 Sport
9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió
12.45: Vízilabda, férfi ob I, FTC-BVSC
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-DVSC
17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-FTC
22.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Krim Ljubljana-Győr
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés, Dunaújváros-Bera Bera
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristianstad-Veszprém
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Braga

Sport 2
13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Hertha
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bayern München
21.00: Ökölvívás, profi gála, Manchester

Eurosport 1
15.45: Lovassport, Global Champions Tour, Doha
20.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország – Dél-afrikai Köztársaság

Eurosport 2
8.30 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, női kűr és férfi szabadprogram

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Parma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Lyon
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Napoli

Digisport 2
13.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Ukrajna
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Nice

Digisport 3
14.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Csehország-Egyesült Államok
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Amiens

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Minnesota Wild
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff-Brighton
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Leganés

november 11., vasárnap:

M4 Sport
9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió
13.15: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Tatabánya
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MOL Vidi
17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam
22.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Denver
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-CSM Bucuresti
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Skjern-Szeged
21.45: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Charlotte Bobcats

Sport 2
13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals-New Orleans Saints
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Rams-Seattle Seahawks

Eurosport 1
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, rájátszás, negyeddöntő, visszavágó, Sporting Kansas City-Real Salt Lake
23.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, rájátszás, negyeddöntő, visszavágó, Atlanta United-New York City

Eurosport 2
7.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, gála

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Lazio

Digisport 2
12.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Csehország-Egyesült Államok
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Sivasspor
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG

Digisport 3
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Dijon

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Calgary Flames
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Fulham
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Minnesota Wild

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Betis
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

 

(MTI)

Hozzászólások