hockey

Ha hétvége, akkor sport!


A fontosabb hétvégi sportesemények:

december 7., péntek:

M4 Sport
20.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Norvégia

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-New York Knicks
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Düsseldorf

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Jacksonville Jaguars
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Spanyolország-Németország
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Portimonense

Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km, Pokljuka
15.30 és 20.15: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
17.45 és 19.15: Szánkó, világkupa, Calgary

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
19.00: Síakrobatika, világkupa, Copper Mountain
20.45 és 22.15: Szánkó, világkupa, Calgary

Digisport 1
20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale

Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Kosice

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Besiktas
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Fenerbahce

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Getafe

december 8., szombat:

 M4 Sport
9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati
15.00: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger – BVSC-Zugló
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Vidi FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Benfica

Sport 2
15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Szerbia-Oroszország

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isére, férfi óriás-műlesiklás 1. és 2. futam
11.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 7,5 km
15.30 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
17.30 és 18.45: Szánkó, világkupa, Calgary

Eurosport 2
9.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női szabadstílusú 15 km
12.00: Sífutás, világkupa, Beitostolen, férfi szabadstílusú 30 km
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
19.00: Hódeszka, világkupa, félcső, Copper Mountain
20.45: Szánkó, világkupa, Calgary, csapat
23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, női kűr

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Frosinone
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Sampdoria

Digisport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor
19.55: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam

Digisport 3
18.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux

Spíler 1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-St. Louis Blues
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur

Spíler 2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-FC Barcelona

december 9., vasárnap:

 M4 Sport
9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati
15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Németország

Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, Dallas Mavericks-Houston Rockets
4.00: Küzdősport, UFC, Toronto
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Bergischer-Minden
17.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Hollandia-Románia

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hannover
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Baltimore Ravens
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Philadelphia Eagles

Eurosport 1
1.15: Labdarúgás, MLS, döntő, Atlanta United-Portland Timbers
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isére, férfi műlesiklás 1. és 2. futam
11.30: Labdarúgás, világkupa, Pokljuka, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny
13.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női párhuzamos műlesiklás
15.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, döntő

Eurosport 2
10.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női 4×5 km váltó
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, döntő
23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, gála

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Fiorentina
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Bologna
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-SPAL
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banska Bystrica

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Caen
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Reims

Spíler 1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Nashville Predators
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Vancouver Canucks
24.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Montreal Canadiens

 Spíler 2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Valladolid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Rayo Vallecano

(MTI)

Fotó: therecord.com

Hozzászólások